Aktualitātes

Tiesu administrācijas darbinieki saņem apbalvojumus

15.11.2019

Š.g. 15.novembrī, svinīgajā tieslietu sistēmas apbalvošanas pasākumā, Tiesu administrācijas darbiniekiem pasniegti Tieslietu ministrijas apbalvojumi.

I pakāpes Atzinības rakstu un “zelta” spalvu par godprātīgu un radošu darbu, veicinot Tieslietu ministrijas, tieslietu sistēmas un Latvijas tiesību sistēmas attīstību, saņēma Tiesu administrācijas Eiropas Sociālā fonda projekta vadītāja Anna Skrjabina.

II pakāpes Atzinības rakstu un “sudraba” spalvu par būtisku ieguldījumu tieslietu sistēmas un Latvijas tiesību sistēmas attīstībā saņēma Tiesu administrācijas Tiesu un zemesgrāmatu departamenta Tiesu iestāžu informācijas sistēmas nodaļas vecākā referente Indra Kārkliņa.

II pakāpes Atzinības rakstus un “sudraba” spalvu par  godprātīgu un radošu darbu, veicinot ministrijas, tieslietu sistēmas un Latvijas tiesību sistēmas attīstību saņēma Tiesu administrācijas Tiesu un zemesgrāmatu departamenta Tiesu iestāžu informācijas sistēmas nodaļas vecākā referente Tabita Jemeļjanova un Tiesu administrācijas Personālvadības un juridiskā departamenta Juridiskās nodaļas vadītājs Artūrs Grāvītis.

Goda diplomu par godprātīgu darbu un darba pienākumu priekšzīmīgu, un pašaizliedzīgu pildīšanu saņēma Tiesu administrācijas Finanšu un administratīvā departamenta Finanšu nodaļas galvenā grāmatvede Kristīne Usāne.

Mēs sveicam kolēģus un lepojamies ar viņiem!

Tiesu administrācijas kolektīvs