Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
-
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Dokumentu iesniegšanas risinājums portālā https://manas.tiesas.lv/eTiesas/ nodrošina iespēju jebkuram autorizētam portāla lietotājam tiešsaistē aizpildīt iesnieguma formu, pievienot tai dokumentus, veikt iesnieguma elektronisku parakstīšanu un nosūtīšanu tiesai uz Tiesu informatīvo sistēmu.

Procesa apraksts

 1. Autorizācija portālā
  Autorizācija portālā tiek nodrošināta ar Tiesu administrācijas piešķirtu lietotājvārdu un paroli, e-parakstu, eID karti, internetbankas starpniecību.

  Lai saņemtu lietotājvārdu un paroli, Tiesu administrācijā jāiesniedz iesniegums, tajā norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi, vēlamo piekļuves rekvizītu saņemšanas veidu (ierodoties personiski Tiesu administrācijā vai pa pastu).

  Iesniegumu var iesniegt arī elektroniski (elektroniskais dokuments jāsagatavo atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu) nosūtot to uz Tiesu administrācijas oficiālo e-pasta adresi.

 2. Pakalpojuma izmantošana
  Lietotājam pēc veiksmīgas autorizācijas portālā zem sadaļas “Mani dati”, tiek uzrādīta sadaļa
  „Iesniegumi tiesai”. Sadaļā „Iesniegumi tiesai” lietotājam ir iespēja tiešsaistē aizpildīt iesnieguma formu un iesniegt dokumentus tiesā.