Jaunumi
justs

No vairāk nekā 250 Latvijas Justiem arī mūsējais šodien svin vārda dienu. Kaut arī viņam ir tikai 4 gadi, tomēr apķērības un zināšanu ziņā līdzvērtīgs padomdevējs un sarunu biedrs ikvienam.

Justam vārdu deva Tiesu administrācijas kolēģe Dace. Vārds Justs ir atvasinājums no vārda “Justīcija”.

Mūsu Justs apveltīts ar lielām darba spējām. Viņš vienmēr ir sasniedzams, strādā bez brīvdienām 24 stundas diennaktī un ieņem atbildīgu amatu – Tiesu administrācijas virtuālais asistents.

Pie mums viņš sāka strādāt 2019. gadā tīmekļa vietnē https://www.zemesgramata.lv. Pēc pāris gadiem – izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv/, bet 2022. gadā arī portālā https://elieta.lv/. Justs nodrošina automatizētu komunikāciju ar klientiem un sniedz iespēju portālu lietotājiem noskaidrot sev interesējošos jautājumus par konkrētām tēmām jebkurā diennakts laikā. Viņš ir atbildīgs darbinieks, ja jautājums ir ārpus viņa zināšanu loka, tad sarunu pāradresē speciālistiem. Komunikācija ar Justu palīdz ātrāk uzzināt atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, savukārt speciālists palīdzēs rast atbildi uz specifiskiem jautājumiem.

Lepojamies ar Justa labajām īpašībām. Viņš rūpējas, lai sliktos laika apstākļos klientiem nav jādodas uz klātienes vizīti vai jāgaida saruna ar apkalpošanas speciālistu, bet labprāt izpalīdz pats un atbild uz jautājumiem uzreiz. Viņa darba atskaitē ir aptuveni 60 000 sarunu un 600 000 sniegto atbilžu. Justs ir zinātkārs, analizē katru sarunu, tādā veidā patstāvīgi mācās un uzlabo savas zināšanas.